Як можна підвищити продуктивність вашої команди?

Це позитивний цикл, який сприяє професійному зростанню людей та підприємств, для яких вони працюють. Паралелі між щасливим робочим місцем і продуктивним не взаємовиключні, а навпаки прекрасно співіснують.  Зосередження уваги на добробуті на робочому місці ставить ваших співробітників на перше місце і показує, що ви не тільки турбуєтесь, але підтримуєте їх та важливі для них речі. В обмін на вашу підтримку працівники інвестують у свою кар’єру, робоче місце та в компанію. Це позитивний цикл, який сприяє професійному зростанню людей та підприємств, для яких вони працюють.

Тож які фактори позитивно впливають на добробут та комфорт команди на роботі?

  1. Почніть фітнес-марафон: невідомо з якою метою, чи то втрата кількох кілограмів, чи щоденні кроки, багато людей ставлять собі  особисті цілі у фітнесі. Залучення всього офісу підтримує ці цілі та наділяє працівників певною відповідальністю, яка так необхідна для досягнення успіху.
  2. Заплануйте тімбилдінги: зберіть команду для гри в футбол чи волейбол або посидьте після роботи разом в найближчому пабі чи кафе. Загальна зовнішня діяльність може мати великий вплив на командний дух чи жаху працювати.
  3. Дозвольте працівникам брати на роботу своїх домашніх улюбленців: ми любимо своїх домашніх тварин, і перебування поруч із ними може підняти нам настрій. Якщо брати свого цуценя на роботу кожен день або мати офісного кота, який блукає навколо, це зробить ваше робоче місце трохи більш позитивним та гостинним.
  4. Додайте трохи музики: вам не потрібно робити з офісу нічний клуб, щоб додати гарної атмосфери до вашого офісу. Увімкніть м’яку фонову музику для створення гарного настрою в офісі.
  5. Проводьте індивідуальні зустрічі: люди хочуть відчувати турботу і визнання. Заплануйте регулярні індивідуальні зустрічі з кожним членом команди, де б вони звітували та ставили цілі на наступний тиждень. Заохочуйте відкрите спілкування. Нехай вони задають можуть задавати вам питання, які їх цікавлять.
  6. Святкуйте: від днів народжень до робочих ювілеїв, від завершених проектів до національних свят, святкуйте все разом! Вечірка — це чудовий спосіб зняти стрес після напруженої роботи.
  7. Паркінг для працівників — для жителів великих міст місце для парковки це дуже болюче питання, тому забезпечивши усіх особистими паркомісцями, ви отримаєте щасливих та вдячних робітників. Якщо ви вирішили подарувати своїм колегам паркомісця, то офіс з паркінгом краще всього обирати за посиланням — https://optima-plaza.com.ua/kompleks/biznes-park/parkuvannja/

Leave a reply

20 − 15 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: